Dostupnost

Do areálu se pohodlně dostanete díky strategicky dobré poloze v okrajové části města Hodonína, ale též díky zrekonstruované příjezdové komunikaci. Průjezd areálem bude vždy hladký díky zrekonstruované komunikaci v areálu.

Parkování

Budete ohromeni rozlohou areálu MASOŠ, která činí 55.000m2, z nichž zastavěných je 21.000m2 a proto není překvapením, že budete mít vždy kde zaparkovat vy i vaši klienti. Parkovací místo je navíc součástí smlouvy o pronájmu.

Variabilita

Prostory pro Vás přizpůsobíme na míru, tak aby plně vyhovovali vašim potřebám. Prostory jsou variabilní a nabízí spoustu možností.

Proč areál MASOŠDostupnost

skvělá lokalita na hlavním tahu Břeclav - Uherské Hradiště, poblíž dálnice D2

Parkování

dostatečné množství parkovacích míst pro vás i vaše klienty

Přístupnost

přístup a celoplošný monitoring 365 dní v roce, 24/7

Variabilita

prostory upravitelné na míru přesně vašim požadavkům

Progresivita

možnost montáže ramp, výsuvných vrat, naskladňovacích prostorů, atd

Multifunkční

kanceláře, sklady, parkoviště, výrobny na jednom místě


Firma Lubor Dubšík koupila areál bývalého masokombinátu před 3 lety a od té doby MASOŠ, jak areál nazvala, stále inovuje a vylepšuje. Celková rozloha areálu je úctyhodných 55.000 m2, z nichž zastavěných je celých 21.000 m2. Areál má multifunkční využití a poskytuje pronájem výrobních, skladovacích, kancelářských, odstavných a manipulačních ploch. Areál a zejména plochy v něm jsou je vysoce variabilní a je kladen důraz na klientovy potřeby, požadavky a přání. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně je areál přístupný a hlídaný kamerovým systémem, v noci navíc ostrahou. Masoš je bezpochyby jedním z nejrychleji se rozvíjejících areálů v regionu. Tak neváhejte a staňte se součástí areálu MASOŠ.